Будівництво лікувального корпусу Бориспільської лікарні

11.01.2022

Нагадуємо, 18 січня 2022 року о 16:00 у приміщенні спортивної зали Гірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (с. Гора, вулиця Центральна, 3) відбудуться громадські обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад з реалізації спільного проєкту – будівництва об’єкту соціальної інфраструктури «Реконструкція лікувального корпусу по вул. Котляревського, 1 в м. Бориспіль Київської області».
За інформацією Бориспільської міської ради, кошторисна вартість проєкту складає орієнтовно 170 млн. грн. Очікуваний обсяг фінансування з державного бюджету становить 136 млн. грн, з місцевих бюджетів – 34 млн. грн. Орієнтовні обсяги фінансування, які надаватимуться партнерами проєкту: Бориспільська міська рада – 25,5 млн. грн (75%), Вороньківська сільська рада – 3,06 млн.грн (9%), Пристолична сільська рада – 2,72 млн.грн (8%), Гірська сільська рада – 1,7 млн.грн (5%), Золочівська сільська рада – 1,02 млн.грн (3%).
До існуючої будівлі проєктом передбачена добудова 3-х поверхів загальною площею 6000 м2. Там передбачено розміщення терапевтичного, кардіологічного, діагностичного відділень та відділення гемодіалізу.
Строк реалізації проєкту – 18 місяців.