Skip to content
2

Про допомогу добровольців в Ірпені і Бучі

29.04.2022

Про допомогу добровольців в Ірпені і Бучі65 днів війни.  За цей час ворог наробив непоправної біди на нашій землі. Маріуполь, Чернігів, Харків, Буча, Ірпінь, Макарів, Бородянка…. Безкінечний список міст і містечок, де орки  нещадно вбивали, нищили, палили і рівняли із землею.  Закатовані і вбиті сотні невинних людей, жінок, діточок. Тисячі українців залишились без даху над головою. Їх невимовний крик, жах і відчай ми бачимо з кожного розбитого вікна і зруйнованого будинку.  Але жоден з них не залишається наодинці зі своїм болем і горем. Кожна громада намагається допомогти і Гірська громада – не виключення.Про допомогу добровольців в Ірпені і Бучі

 

Добровольці громади сьогодні вже вшосте поїхали на допомогу: сьогодні 23 волонтери поїхали до Ірпеня. Перед цим здійснені 3 виїзди до Бучі і 2 в Ірпінь .

Про допомогу добровольців в Ірпені і Бучі

Серед добровольців громади чоловіки і жінки, які розбирають завали, прибирають вулиці і територію інших об’єктів. Перед цим відповідні служби здійснюють реєстрацію, опис пошкоджень і обсяг нанесених збитків, працює ДСНС на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів.

 

Про допомогу добровольців в Ірпені і БучіОдин з учасників виїздів Влад Олешко з Ревного говорить, що роботи дуже багато, вона  важка фізично та виснажлива. Та навіть не це  найтяжче: “Я вперше в житті пив корвалол. Серце розболілося, бо не можна без болю дивитись на усі ці руйнування, адже я розумію, що це чиїсь скалічені долі, життя, страждання, – ділиться Влад і додає, – Держава не може допомогти всім, всюди і одночасно. Ми маємо це розуміти. Вірю в добро і впевнений, що треба допомагати людям і пам’ятати, що колись допомога може знадобитись тобі і тоді на допомогу прийдуть інші”.Про допомогу добровольців в Ірпені і Бучі

 

Люди спочатку дуже дивуються бо думають, що залишилися сам на сам зі своєю бідою. Допомогти і довести, що це не так, підтримати і розділити спільну біду – це і є завдання тих, хто за покликом серця їздить в багатостраждальні Бучу та Ірпінь.

 

Ми щиро дякуємо кожному, хто не шкодуючи сил і часу від чистого серця дарує свою безцінну допомогу у тих місцях де вона конче необхідна. Ви люди з великою і світлою душею, надійний тил і плече. ВИ не опускаєте рук самі і попри все не даєте  зробити цього іншим. В цьому і є наша спільна сила!

 

Слава Україні!

Разом переможемо!