Бориспільська громада визначилася з переможцями II етапу Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч

27.03.2024

В Бориспільській громаді обрали найсильнішу команду з футзалу! Юні футболісти боролися за право бути найкращими та зіграти в ІІІ етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч.

Команди показали майстерність, фізичну підготовку та волю до перемоги. А кожен поєдинок запам’ятався захоплюючою, азартною, але дружньою грою. Юні спортсмени відзначилися безліччю напружених і захопливих моментів.

Першість в футзалі здобула команда «Титани» ліцею «Перспектива» ім. В.Мономаха.

З волейболу громаду представить команда дівчат «Прометей» з Бориспільського ліцею ім.П.Чубинського та команда хлопців «Червоні дракони» Любарецького ліцею.

У баскетболі за честь громади побореться команда «Титани» ліцею «Перспектива» імені В. Мономаха.

Черліденг буде представлений командою «Побратими».

Кучаківського ліцею ім. гетьмана І.Сулими.

Спортивне орієнтування – «Титани» ліцею «Перспектива» ім. В.Мономаха.

Вітаємо переможців! До наступних перемог!

КОВА