Боротьба з амброзією – спільна справа!

Боротьба з амброзією - спільна справа!Шановні мешканці об’єднаної громади!
Зараз триває цвітіння карантинного бур’яну амброзії полинолистої. Під час цвітіння ця рослина дуже небезпечна: пилок викликає у людей алергію, підвищення температури, сльозотечу, кон’юнктивіт, погіршує зір.
Щоб запобігти розмноженню амброзії необхідно постійно проводити заходи по боротьбі з нею. Боротьба з бур’янами, утому числі з амброзією полинолистою, згідно з чинним законодавством – обов’язок кожного громадянина!
Щоб подолати амброзію треба кілька разів за літо скошувати її для запобігання цвітінню. Найкращий варіант у боротьбі з цією рослиною – виривати з корінням та використовувати фітоценотичний метод – висівати багаторічні злаково-бобові травосуміші або газонні трави, чи розстилати газонні рулони, що сприяє пригніченню росту.
КП «Горянин» на комунальних територіях наших сіл (дитячі майданчики, стадіони, сквери, парки, кладовища, проходи до зупинок) 8 разів протягом літа здійснював скошування трави та бур’янів. В межах програми по боротьбі з амброзією полинолистою, працівники також проводили її знищення шляхом обприскування препаратом «Амбростоп».
З метою запобігання розмноженню амброзії та підтримання в належному стані територій прилеглих до домоволодінь, інспектори інспекції з благоустрою вручають приписи мешканцям, які не косять траву.
Закликаємо громадян не стояти осторонь боротьби з амброзією і вчасно косити бур’яни!