Благовіщення Пресвятої Богородиці. Блага звістка для українців – перемога і мир

07.04.2022

Сьогодні, 7 квітня, християни святкують одну з найвеличніших подій – Благовіщення Пресвятої Богородиці. Саме цього дня архангел Гавриїл приніс благу звістку діві Марії, що вона непорочно зачне від Cвятого Духа і народить Сина Божого — Ісуса Христа.

Благовіщення одне з найбільших християнських свят і символізує зародження і початок нового життя. Кожен з нас сьогодні також очікує благої звістки: перемогу над ворогом і становлення миру. Щохвилини ми молимось і просимо в Бога про це.

Війна і її жахіття вже більш як 40 днів змушують нас переосмислювати життя і його одвічні цінності. Ми стали єдиними у прагненні до своєї свободи, волі і незалежності.  Ми пережили страх та  відчай і стали незламні.  Ми переживаємо пекучий біль від втрати дорогих і близьких нам людей – захисників і простих мирних людей. Ми відчуваємо несамовиту лють і ненависть до тих нелюдів, що прийшли на нашу землю і спаплюжили її, і ми ніколи не зможемо пробачити загублені невинні життя. Ми вже не з книжок зрозуміли, яка ціна миру і у  кожного з нас з’явилась межа з “до” і “після”.

“Після” – це перемога, нове життя, нова Україна, нові мрії та сподівання, нові МИ у вільній, сильній і щасливій країні. Ми вічно пам’ятимемо тих, хто тепер захищає нас з небес. Заради них і заради наших дітей – народжених і тих, які ще народяться, ми відбудуємо все сплюндроване і відмиємо весь бруд.

Кажуть, якщо у Благовіщення загадати бажання – воно обов’язково здійсниться. В українців зараз тільки одне бажання: перемога і мир.

Разом переможемо!

Слава Україні!