Благодійний турнір з міні-футболу за кубок New Life

29.05.2023

У суботу на стадіоні в Горі було гаряче: футбольні команди громадських організацій та органів державної влади змагалися між собою на благодійному турнірі з міні-футболу за кубок New Life.
Організовували благодійний турнір центр адиктології «New Life» спільно з ГО «Могутня Нація». Метою проведення заходу був збір коштів для ЗСУ.
Відкрили турнір сільський голова Роман Дмитрів разом з керівниками центру адиктології “New life” Ярославом Гарногою та ГО ” Могутня нація” Максимом Гатауліним. Урочисту частину провела ведуча Альона Іщенко, а додати наснаги і драйву учасникам постаралась група підтримки танцювального колективу Гірського КЗПО “СТАРТ” “Dance for life”.
На поле вийшли футболісти команд:
Центр адиктології “New Life”
-ГО “Могутня Нація”
ФК”Гора”
ДУ “БВК (119)” “Фаворит 119”
-Патрульна поліція міста Києва FC “Kyiv Hunters”
Патрульна поліція Київської області “Патрулька”
Окремий контрольно-пропускний пункт м. Києва Державної прикордонної служби України
Національний університет оборони України імені Івана Черняхівського.
Динамічні, напружені матчі + дружня атмосфера + дуже потрібна спільна мета, яка об’єднала команди – таким був турнір.
Володарем кубку New Life стала команда Національного університету оборони України імені Івана Черняхівського, ІІ місце посіла команда “Патрульна поліція Київської області “Патрулька”, бронзу виграла команда “New Life”.
Зібрані кошти організатори плануюють витратити на матеріали для маскувальних сіток, їх сплести та передати за потребою.
Вітаємо переможців і дякуємо організаторам, усім учасникам турніру і тим, хто долучився до збору коштів!
Дякуємо КП “Горянин” за підготовку поля до гри, а також Гірському, Ревненському ліцеям та Мартусівській початковій школі за допомогу в організації турніру.