БІЛЯ СТОЯНКИ НА КИЇВЩИНІ ВІДКРИЛИ ТИМЧАСОВИЙ МІСТ: РУХ ПО ЖИТОМИРСЬКОМУ НАПРЯМКУ ДО СТОЛИЦІ ВІДНОВЛЕНО

18.04.2022

На Київщині в районі села Стоянка на трасі М-06 Київ-Чоп звели переправу через річку Ірпінь. Рух по тимчасовому мосту дозволили вже від сьогодні, 18 квітня.
Про це зазначив очільник Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.
“Переправу звели за 13 днів. Транспорт по тимчасовому мосту рухатись уже почав. Об’єкт має важливе логістичне значення, адже сполучає Житомирський напрямок зі столицею”  – зазначив Олександр Павлюк.
Над її зведенням працювали як дорожники, так і військові. До робіт залучили біля 30 військовослужбовців та 14 одиниць техніки. Використали 6385 тонн щебеню, 1075 тонн піску та 1690 тонн буту.
Важливо:
По переправі дозволений рух лише легкового автотранспорту вагою до 10-ти тонн.
Натомість рух великовагового транспорту здійснюється в об’їзд.