Skip to content
1

Безкоштовні вебінари про ефективне городництво та фермерство для допомоги городньому воїну та фермеру-початківцю від Всеукраїнської ініціативи “Сади Перемоги”

27.04.2022

Безкоштовні вебінари про ефективне городництво та фермерство для допомоги городньому воїну та фермеру-початківцю

Перший вебінар вже сьогодні  о 17.00

Всеукраїнська ініціатива “Сади Перемоги”* впродовж травня проведе серію вебінарів від фахівців Agrii Ukraine:

 

Звари борщ собі сам – вебінари для городників про ефективне вирощування найпопулярніших видів овочів, фруктів та ягід на невеликих ділянках.

Стань фермером  – вебінари для фермерів-початківців про технології вирощування польових культур.

 

Експерти-агротехнологи компанії «Агріі Україна» розкажуть про особливості вирощування овочевих, садових та польових культур, поділяться корисними порадами та своїм досвідом, обов’язково нададуть відповіді на всі запитання учасників. Участь у вебінарах безкоштовна. Онлайн трансляція вебінарів відбувається на Facebook сторінці ініціативи “Сади Перемоги” https://www.facebook.com/SadyPeremohy.

 

Із темами та розкладом вебінарів можна ознайомитись на сторінках: Звари борщ собі самСтань фермером

 

Запрошуємо на вебінари садівників, городників та фермерів-початківців, які хочуть виростити справжні Сади Перемоги та отримати відмінні врожаї!

 

*Сади Перемоги – всеукраїнська ініціатива, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування ресурсів для вирощування харчових продуктів задля недопущення продовольчої кризи в Україні. Сади Перемоги- ініціатива проекту SURGe, Супровід урядових реформ в Україні, що фінансується Урядом Канади та впроваджується компанією Alinea International. Урядовими партнерами ініціативи є Міністерство розвитку громад та територій України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство закордонних справ України. Докладніше про “Сади Перемоги”: https://sadyperemohy.org/