12.02.2024

Батькам воїна-прикордонника старшого сержанта, горянина Миколи Коротницького вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Нагороду від Президента України вручив начальник ОКПП «Київ». Наш односелець, захисник, Герой також навічно зарахований до списків частини.
Микола Коротницький з перших днів повномасштабного вторгнення долучився до місцевої територіальної оборони, а в серпні 2022 став до лав ОКПП «Київ».
Під час формування зведеного загону від Окремого контрольно-пропускного пункту Держприкордонслужби України у 2023 році, воїн одним із перших приєднався до зведеного загону та вирушив у зону бойових дій.
17 липня 2023 року в районі Костянтинівки Донецької області під час атаки ворога, Микола отримав поранення несумісне з життям.
Відданий друг, надійний побратим і патріот навіки залишається в нашій пам’яті, а вулиця Мічуріна на якій виріс Микола Коротницький, тепер перейменована на його честь (відповідне рішення вже прийняте на сесії Гірської сільської ради).
Герої не вмирають!
Батькам воїна-прикордонника старшого сержанта, горянина Миколи Коротницького вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) Батькам воїна-прикордонника старшого сержанта, горянина Миколи Коротницького вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) Батькам воїна-прикордонника старшого сержанта, горянина Миколи Коротницького вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) Батькам воїна-прикордонника старшого сержанта, горянина Миколи Коротницького вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)