Skip to content
1

«Бандерівці», «Паляниці», «Байрактари» і «Джавеліни» – у Ревному було гаряче!

06.06.2022

На базі Ревненського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів в п’ятницю провели патріотично-виховну частину заходу до Дня захисту дітей. На дітей чекали різні цікаві станції, конкурси, спортивні змагання, патріотична сторінка, солодке морозиво і, звичайно ж, козацька каша!
Чотири строкаті команди щирих і запальних учасників і вихованців освітніх закладів громади змагалися між собою. Неймовірна команда «Байрактари» з Гори, запальна команда «Джавеліни» з Мартусівки, пекуча команда з Ревного «Бандерівці» і так само гарна, як і назва, – команда вчителів і батьків «Паляниці» теж з Ревного.
На станції «Спорт, розваги» з наставниками Іваном Скринським, Юлією Дармограй, Косовцем Олександром та Мазуром Олександром учасники навчилися азам самозахисту, брали участь в естафетах та грали у волейбол.
На музичній станції «Таланти патріотів» учасники демонстрували свої чудові арт-таланти.
На станції «Розумники» під керівництвом Валентини Білощицької та Іванни Пігуль дізнались багато цікавинок.
Навичкам надання першої домедичної допомоги, накладанню пов’язок, джгутів, турнікетів, вмінню зупиняти кровотечі команди навчалися в Альони Іщенко.
Ми були б не ми, якби не любили туризм і активний відпочинок. На станції «Юний турист» наставник Микола Гиренко навчав дітей мистецтву в’язати хитрі вузли.
Квіткові феї Олена Григораш і Олеся Пилипчук разом з дітьми малювали Україну, мир і перемогу.
Відпочивали у наметах на станції «Таборування», а на станції «Майстер -шеф» ділилися кулінарними шедеврами, куштували найсмачнішу в світі кашу.
Завзяті, радісні, веселі учасники на кожній станції показали, що Гірська громада, як завжди найкраща!
Щастя в дрібницях. Головною метою дійства було подарувати дітям радість і зробити присутніх щасливими. Ми дякуємо усім діткам і дорослим, які завітали на захід в Ревненську школу. Ми щиро і від душі вдячні організаторам за такий яскравий і насичений день і за те, що головну свою мету вони досягли!