09.04.2024

Автомобіль для Євгена Герасименка, військовослужбовця ЗСУ і жителя Ревного, вже виконує бойові задачі.

Це стало можливим завдяки єдності, згуртованості нашої громади і зусиллям багатьох людей!

Ми щиро дякуємо усім жителям громади, працівникам виконавчих органів та депутатському корпусу, які донатили. Величезна подяка учням, батькам, працівникам закладів освіти та культури, управлінню гуманітарного розвитку, які проводили благодійні ярмарки, вистави та розіграші, щоб зібрати необхідну суму.

Дякуємо пану Роману і Юрію Романовському, які допомогли з доставкою авта в Україну з Великобританії. Дякуємо Володимиру Саську, працівнику КП “Горянин”, який доправив автомобіль в Гору і поремонтував.

Дякуємо сільському голові Роману Дмитріву за придбання гуми для цього авто.

Дякуємо Сватівській міській військовій адміністрації за допомогу Євгену. Передані вами матраци відправлені воїну разом з автівкою.

Дякуємо кожному і кожній, хто сприяв реалізації поставленої мети! Разом – сила!