Skip to content
dmitrv-roman

Автобіографія Гірського сільського голови

25.07.2018

Я, Дмитрів Роман Миколайович, народився 23 червня 1975 року в місті Калуш Івано-Франківської області. Одружений, маю доньку.

Середньо-спеціальну освіту здобув у Сімферопольському технікумі громадського харчування за спеціальністю кухар 5 розряду, технік-технолог. У 2003 році закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобув кваліфікацію менеджера-економіста, оскільки вважаю, що на шляху до своєї мети людина має постійно вдосконалювати свої професійні навички.

Я пройшов шлях від кухаря до директора підприємства харчової промисловості ТОВ «Роял Кейтерінг», яке вже понад 10 років успішно працює в селі Гора.

Завдяки досвіду, який отримав, працюючи у провідних ресторанах Криму, Санкт-Петербурга та Києва під керівництвом відомих італійських та французьких шеф-кухарів, зміг вибороти керуючу посаду в одній із організацій Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Але найголовніше для мене, що завдяки команді професіоналів та підтримці моєї сім’ї зміг створити виробництво європейського рівня ТОВ «Роял Кейтерінг».

Ще одне досягнення, яким пишаюсь та в яке вклав частину своєї душі, – яблуневий сад, що був висаджений біля підприємства та доглядається за сучасними європейськими стандартами.

Наразі в мене за плечима багаторічний досвід співпраці з компаніями всеукраїнського та міжнародного рівнів, роботи з владними структурами, управління людьми.

Безпартійний.