![Акція по збору люмінесцентних ламп, термометрів та батарейок](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/11-5-300x135.jpg)
Загалом для подальшої утилізації вилучили 152 кг відпрацьованих батарейок, 316 штук зіпсованих ламп для внутрішнього та зовнішнього освітлення та 7 штук відпрацьованих побутових термометрів.
Звертаємо вашу увагу, що відпрацьовані батарейки, люмінесцентні лампи та ртутні термометри відносяться до небезпечного виду відходів, є сильним джерелом забруднення навколишнього середовища і потребують спеціальної утилізації. Їх не можна викидати просто в смітник.
Просимо жителів бути активнішими та утилізувати такі відходи правильно!