Skip to content
для фейсбуку_1200x630-2

Акція «Монетки дітям»

13.09.2021

Гірська сільська рада та заклади освіти Гірської громади запрошують усіх небайдужих мешканців, учнів і їх батьків долучитись до акції «Монетки дітям» від Національного банку України та благодійного фонду «Таблеточки», аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.
До 30 вересня 2021 року на першому поверсі в приміщенні Гірської сільської ради і в закладах освіти стоятиме ємність для збору монет номіналом у 25 копійок.
Щодня три сім’ї в Україні дізнаються, що у їхньої дитини рак, і залишаються віч-на-віч з хворобою. Подолати дитячий рак можна лише разом, підставивши плече допомоги родинам онкохворих дітей.
Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Кожна така монета, кожні 25 копійок – це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей.
Після закінчення збору монет, їх відвезуть у відділення банку партнера і виручені кошти перекажуть на рахунок благодійного фонду «Таблеточки», який надає допомогу онкохворим дітям і їхнім сім’ям в Україні.
Об’єднаймо сили усієї країни заради майбутнього для сотень українських дітей!