А в “МолодьPro” вчора були гості!

08.03.2024

До нещодавно створеного молодіжного простору нашої громади в рамках проєкту Youth in action завітала молодь Калитянської громади.
Обмін кращими практиками молодіжної роботи, обговорення спільних молодіжних ініціатив, можливості втілення їх у життя, шляхи розвитку лідерства у молоді, підвищення професійних навичок – мета візиту гостей.
Наш “МолодьPro” взяв крутий старт: на його базі Ліна Мохначук та Юлія Дармограй згуртовують молодь, реалізовують цікаві заходи, зустрічі, екскурсії, презентації і майстер-класи. Дівчата формують свій власний досвід роботи і охоче ним діляться.
Щиро дякуємо нашим друзям з Київського обласного молодіжного центру та Управлінню молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації, Світлані Назарук та Андрію Михайлову за всебічну допомогу та підтримку.
Дякуємо Ліні і Юлії за енергійність та рух у місці про молодь, для молоді і з молоддю.
Проєкт «Youth in action» « Громадська організація “Піпл.юа” спільно з Київський обласний молодіжний центр за сприяння управління молоді та спорту КОВА виконується у рамках грантової програми «ТРИМАЙ», що впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з громадською організацією YouthUp за підтримки Німецького ого банку розвитку KfW.
А в "МолодьPro" вчора були гості!