22 червня в Україні День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.
Ця дата нагадує нам про трагічні сторінки історії, мільйони зруйнованих доль і непоправні втрати, яких зазнав український народ під час Другої світової війни. Ми схиляємо голови перед пам’яттю всіх, хто загинув на фронтах, у боях за рідну землю, у концтаборах, від голоду та репресій.
Сьогодні, коли Україна знову виборює свою свободу та незалежність у боротьбі проти російської агресії, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну миру, людського життя та значення єдності нашого народу.
Гірська сільська рада висловлює глибоку шану всім жертвам воєнних лихоліть минулого і сьогодення, а також вдячність захисникам і захисницям, які нині боронять нашу державу.
Пам’ятаємо. Шануємо. Не забудемо.
Вічна пам’ять усім загиблим. Слава Україні!





