117112539_1909544949185084_5509706834008404617_n

Благоустрій та облаштування зупинок громадського автотранспорту

04.08.2020

Завдяки неодноразовим зверненням Гірської сільської ради до СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ щодо вжиття всіх необхідних заходів по проведенню капітального ремонту зупинкових комплексів «Гора» та «Чубинське» та прилеглих до них громадських туалетів, встановленню шлагбаумів та наведення чистоти біля комплексів, вищевказаною службою здійснюється комплекс заходів з благоустрою та облаштування зупинкового комплексу «Гора».

Приємно бачити красу і порядок, відрадно чути добрі відгуки від гостей про наше село.

Робота по проведенню благоустрою біля зупинок ще триває, наше завдання надалі підтримувати чистоту і порядок, а результат стане гідним надбанням всієї громади села.

Віримо, що спільними зусиллями зробимо наше село ще чистішим, привабливішим та красивішим!

Файл з ЛИСТАМИ

Благоустрій та облаштування зупинок громадського автотранспорту Благоустрій та облаштування зупинок громадського автотранспорту