0-02-05-d0f8d0fd0f7c029245f673f399cf858041abbd2a0a7f61bb5b4b54c22111902e_1c6da16cbdfe92

Відбувся турнір з волейболу “Кубок вшанування пам’яті Вадима Ярмака”

23.07.2020

Відбувся турнір з волейболу "Кубок вшанування пам'яті Вадима Ярмака"У суботу, 18.07.2020р., відбувся турнір з волейболу « Кубок вшанування пам’яті вчителя фізичної культури Гірської ЗОШ І-ІІІ ст. Вадима Ярмака»

У змаганнях взяли участь дуже багато його вихованців, а також друзів та знайомих. За кубок боролись дві гірські команди та команди з Ревного та Чубинського.

Змагання пройшли в теплій, дружній атмосфері.

Присутні ледь стримували сльози під час промов рідних та друзів, які були пронизані приємними спогадами про таку видатну людину.

Приємним моментом була присутність родини Вадима Володимировича, його рідні  нагороджували переможців, онук вручав медалі, а мама Надія Сергіївна вручила кубок переможцям.

І хоч гірські команди зайняли друге та третє місці, а команда з Чубинського перемогла в турнірі – колективним рішенням гостей з Чубинського було вирішено залишити перехідний кубок горянам – вихованцям чудової людини, про яку важко говорити в минулому часі, Ярмака Вадима Володимировича.

Гірська сільська рада висловлю подяку родині Вадима Ярмака, всім учасникам, та Бориспільському центру фізичного здоров’я населення в особі Неділька Василя Васильовича за надання прекрасних нагород.