449466357_860633089430586_4076601612580261254_n

На щиті повертається захисник України, військовослужбовець 4 бригади ОП НГУ «Рубіж», житель Затишного Роман Давиденко

03.07.2024

Сумна звістка знову сколихнула Гірську громаду – на щиті повертається захисник України, військовослужбовець 4 бригади ОП НГУ «Рубіж», житель Затишного Роман Давиденко.
Народився Роман Васильович 3 жовтня 1975 року в с. Затишне, виріс разом з двома братами. Після закінчення школи в селі Ревне навчався в Юридичному коледжі.
Був надійним плечем та опорою для своїх рідних та близьких. На жаль, Роман Васильович не встиг створити власну сімʼю, проте був прекрасним хрещеним батьком.
Чуйний, добрий, життєрадісний та завзятий до будь-якої праці – таким його згадує родина, хоча додають: «Ніякі слова не зможуть описати і передати те, яким був наш Роман!»
Патріот! У випадку Романа Васильовича не просто голосне слово. Він дійсно був ним. Постійно переймався майбутнім України, віддано її любив та цінував. Він не був би самим собою, якщо б не став на її захист. Для нього це було надважливо!
У 2015 році відбував службу в АТО. Після початку повномасштабної війни отримав повістку, але мав відстрочку по догляду за хворою мамою. Навесні 2023 року після смерті мами без жодних вагань приєднався до лав Національної Гвардії України. Після навчання в Німеччині обороняв Україну на Донецькому напрямку поблизу Словʼянська, де 01.07.2024 обірвалося життя Героя.
Ми схиляємо голови в скорботі та висловлюємо щирі співчуття родині Романа , його близьким і друзям. Пам’ять про нього завжди житиме в наших серцях.
Вічна шана і подяка нашому Герою!