ВПО з Луганщини отримали гуманітарну допомогу

28.03.2024

Представники координаційного центру надання допомоги внутрішньо-переміщеним особам з Луганської області при Сватівській міській військовій адміністрації вчергове приїхали до громади, щоб видати допомогу. Луганчани, які тимчасово проживають в нашій громаді, отримали благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів та непродовольчих товарів (ковдри, матраци, постільна білизна, посуд, тощо) від Міжнародної організації з міграції та благодійної організації «Фонд Ріната Ахметова».
У минулому році між Гірською сільською радою та Сватівською міською військовою адміністрацією був підписаний Меморандум про співпрацю. Відтоді представники адміністрації опікуються вимушеними переселенцями з громад Луганської області.
ВПО з Луганщини отримали гуманітарну допомогу