Відбулось ІІ пленарне засідання 68 сесії

11.03.2024

Депутати Гірської сільської ради на ІІ пленарному засіданні 68 сесії прийняли рішення щодо внесення змін до бюджету, тим самим врахували забезпечення Програми соціальної підтримки військовослужбовців, учасників бойових дій громадян, які визнані бійцями добровольцями та членів їх сімей. Було також прийнято рішення щодо виплати коштів за цією Програмою.
Крім цього, рішенням депутатів внесені зміни до Програми цивільного захисту населення і території, забезпечення пожежної безпеки та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
Чергова сесія не закрита, оголошена перерва, адже після І пленарного засідання 29 лютого, нерозглянутими залишились декілька земельних питань. Після опрацювання профільною депутатською комісією, їх розглянуть на ІІІ пленарному засіданні.