19.02.2024

Комунальне підприємство “Горянин” повідомляє про початок ямкового ремонту дорожнього покриття на деяких вулицях громади.

Сьогодні роботи розпочалися у Горі на вулиці Миколи Коротницького (попередня назва Мічуріна). Ямковий ремонт проводиться холодним асфальтом Rockphalt. Це модифікована бітумно-мінеральна суміш, яка призначена для ремонту проїжджої частини дорожнього покриття у будь-яку пору року. До ремонту залучені 6 працівників підприємства.

У Горі запланований ямковий ремонт також на вулицях Науки, Лесі Українки, Лісова, Шкільна та Франка.

Після закінчення робіт в Горі, орієнтовно в кінці тижня, комунальники проведуть ямковий ремонт у Мартусівці на вулицях Бориспільська та Шкільна.

На наступному тижні такі ж роботи заплановані у Ревному: вулиці Шкільна, Миру, Соборна.