Жіноча збірна Ревного продовжує грати у відкритому чемпіонаті Пристоличної громади з волейболу. Сьогодні Ревненський спортзал приймав у своїх стінах команду з Лебедина.
P.S. запрошуємо всіх бажаючих дівчат та жінок приєднуватися до нашої команди, тренування проходять в Ревненському ліцеї за розкладом пн, ср, пт: 18.45-21.00. За додатковою інформацією звертайтеся за номером телефону 096-721-05-22, Ліна.
![Жіноча збірна Ревного у відкритому чемпіонаті Пристоличної громади з волейболу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/11-1.jpg)
![Жіноча збірна Ревного у відкритому чемпіонаті Пристоличної громади з волейболу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/12-1.jpg)