Сьогодні учні Гірського ліцею передали FPV-дрон воїну громади

29.01.2024

Тиждень тому, з нагоди Дня Соборності України у Гірському ліцеї проходив благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Організували його учні початкових класів разом з батьками та вчителями. На ярмарку зібрали 37 496 гривень. Виручені кошти передали волонтерці Альоні Скіченко для придбання двох FPV-дронів воїнам з нашої громади. Колектив ліцею долучився до збору і передав кошти ще на один дрон. Загальна сума зібраних коштів склала 52 500 гривень. Альона придбала дрони і сьогодні наші школярі разом із солодощами вручили одну пташку захиснику Артуру Косовцю.
Учні середньої та старшої ланки ліцею підхоплюють ініціативу найменших і також планують провести благодійні ярмарки.
Щиро дякуємо батькам, вчителям та волонтерам за допомогу дітям, підтримку ЗСУ і виховання гідних українців!