Зустріч представників Міжнародного Благодійного фонду “Чіріклі” з ромською общиною

30.12.2023

Напередодні новорічних свят в Гірській сільській раді відбулася зустріч представників Міжнародного Благодійного фонду “Чіріклі” Юліаном Кондуром та медіаторкою Валентиною Золотаренко з ромською общиною села Гора.
Обговорили низку важливих питань щодо інтеграціі ромської національної меншини в українське суспільство, питання подальшої співпраці та підтримки ромської громади, зокрема через:
-підвищення освітнього та культурного рівня;
сприяння їх зайнятості;
-задоволення інформаційних потреб.
На зустрічі була також інспектор з благоустрою Олеся Карпенко, яка пояснила про дотримання правил благоустрою прибудинкової території, добросусідства, а також розподілу ТПВ.
Представники Міжнародного фонду передали для ромської общини гуманітарну допомогу (продуктові та гігієнічні набори), а також привітали діток з новорічними святами.
Щиро дякуємо гостям за візит!