Служба у справах дітей виконавчого комітету Гірської сільської ради висловлює щиру подяку благодійникам та директору БО БФ «Всесвіт за майбутнє» Марині Білоголовій за привітання з Різдвом Христовим 50-ти дітей громади з особливими потребами.
Завдячуючи благодійній акції “Таємний Миколай”, діти отримали чудові, яскраві, смачні подаруночки. Але це не лише подарунки, це важливе джерело позитивного настрою та віри в добрих людей.
Шановні благодійники, цінуємо і поважаємо Вашу чуйність та підтримку. Дякуємо за турботу та добре серце! Нехай Ваша доброта і щедрість повернеться до Вас сторицею! Бажаємо Вам миру, міцного здоров’я, радості та щастя!
Христос народився, славімо Його!
- Home
- Новини
- Служба у справах дітей
- 50-ти дітей громади з особливими потребами отримали подарунки до Різдва
![Collage_SecretSanta (1) Collage_SecretSanta (1)](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/collage_secretsanta-1-qhivz6ps6unk2lxazhtf2bxps5ito0h27lczr1tmzk.png)