Позачергова сесія Гірської сільської ради

Позачергова сесія Гірської сільської ради. Зареєстровані 13 з 22 депутатів.
Депутати проголосували за прийняття субвенцій у місцевий бюджет. 2 417 750 грн коштів субвенції з державного бюджету передбачені для виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для учасника АТО з числа внутрішньо-переміщених осіб. 265 044,00 грн коштів освітньої субвенції з державного бюджету передбачені для Програми «Нова Українська школа».
Підтримане ще одне питання порядку денного про внесення змін до структури Виконавчого комітету Гірської сільської ради. Цим рішенням назва структурного підрозділу «Місцева пожежна охорона» змінюється на «Пожежно-рятувальний підрозділ для забезпечення місцевої пожежної охорони», а також додається 1 посадова одиниця «Начальник» та зменшується 1 посадова одиниця «Водій автотранспортних засобів».