7 грудня – День місцевого самоврядування

07.12.2023

Вітаємо з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування, депутатів, членів виконавчого комітету!
Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства. Повсякденними турботами людей, життєдіяльністю нашої громади сьогодні займаються посадові працівники органів місцевого самоврядування, члени виконавчого комітету і, звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань. Велика роль у цьому процесі належить депутатам сільської ради. Усі разом ми вирішуємо питання місцевого значення, які відіграють вирішальну роль у розвитку нашої громади.
Дякуємо усім, хто має причетність до місцевого самоврядування, за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадянську позицію у житті громади і на шляху до Перемоги.
Бажаємо усім, хто працює на благо громади та відстоює запити та інтереси її мешканців, міцного здоров’я та родинного затишку. Хай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у Перемогу додає нам усім сили та наснаги.