Гірська громада отримала дефібрилятор від партнерів

01.12.2023

Гірська громада отримала дефібрилятор «Samaritan PAD 35OP» і додаткові комплекти акумуляторів до нього, а також додатковий набір електродів та педіатричний модуль.
Медичний прилад ми отримали за участь у проєкті «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом розвитку добровільних пожежних команд». Надав дефібрилятор Фонд Міжнародної Солідарності (Польща) у партнерстві з Польським Банком розвитку (Bank Gospodarstwa Krajowego) та завдяки фінансуванню Європейського Союзу.
Фонд Міжнародної Солідарності у партнерстві з Польським Банком розвитку та Європейською комісією закуповує і доставляє гуманітарну допомогу для громад та органів місцевого самоврядування, які постраждали від російської агресії проти України та/або допомагають внутрішньо переміщеним особам.
Дякуємо партнерам за підтримку!