Послуги Пенсійного фонду України в ЦНАП

16.11.2023

15 листопада головна спеціалістка відділу обслуговування громадян № 5 (м. Бориспіль) Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Людмила ГОЛУБ на виїздному прийомі у ЦНАПі прийняла рекордну кількість людей – 28 осіб.
Мешканці громади зверталися із заявами:
про оформлення пенсійного посвідчення;
для перерахунку пенсії по стажу.
щодо проведення виплат пенсії, нарахування пільг/ субсидій через банківські установи (3 звернення)
із заявами для отримання довідок про розмір пенсії та довідок ОК-5
проведено консультування щодо подальшого оформлення документів для призначення пенсій.
 Одночасно, фахівець роз’яснювала відвідувачам порядок реєстрації на веб-порталі ПФУ.
Також відвідувачі цікавилися роботою Контакт-центру Головного управління ПФУ в Київській області – це єдина безкоштовна «Гаряча телефонна лінія» 0 800 505 780. Обслуговують Контакт-центр компетентні досвідчені фахівці, які можуть надати відповіді на будь-які запитання, що стосуються компетенції Пенсійного фонду України.
Ми робимо все можливе, щоб послуги були доступними для мешканців Гірської територіальної громади!
Наступний прийом представником Пенсійного фонду України заплановано на 20.12.2023.