У Мартусівському клубі було гаряче протягом останніх двох тижнів. Там проходив танцювальний батл “Dance for All”. Два етапи напружених змагань, три вікові категорії, яскраві танці, вміння імпровізувати та демонстрація відчуття ритму. У висновку – визначені найкращі.
А у молодіжному просторі МолодьPro розпочали цикл зустрічей з цікавими людьми – МолоДіалоги. І відкрила цей цикл журналістка з департаменту комунікацій МВС України, авторка документального проєкту “Війна і ми” Олена Гринюк. Вона відверто поділилась своєю життєвою історією та нюансами професії журналістки. Розповідала про боротьбу українців та героїв проєкту “Війна і ми”.
Уже цієї п’ятниці МолодьPro організовує екскурсію до Національного музею Голодомору-геноциду
Приєднуйтесь!
![Танцювальні батли та МолоДіалоги. Як молодь проводить час на вихідних](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-19-300x225.jpg)
![Танцювальні батли та МолоДіалоги. Як молодь проводить час на вихідних](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-17-300x225.jpg)
![Танцювальні батли та МолоДіалоги. Як молодь проводить час на вихідних](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/4-11-300x225.jpg)
![Танцювальні батли та МолоДіалоги. Як молодь проводить час на вихідних](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/5-8-300x242.jpg)