На відрізку автомобільного шляху між Ревним та Мартусівкою (Т-1016) просіло дорожнє полотно

08.11.2023

На відрізку автомобільного шляху між Ревним та Мартусівкою (Т-1016) знову просіло дорожнє полотно та утворюється вибоїна. Крім цього, пошкоджений знак напрямок повороту.
Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Гірської сільської ради 6 листопада звернулось до Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Київській області, на балансі у якої перебуває автомобільний шлях, з проханням забезпечити виконання експлуатаційних робіт та відновити дорожнє полотно.
Нагадуємо: у червні, у відповідь на листи Гірської сільської ради, Служба вже проводила виконання експлуатаційних робіт на відрізку дороги між Мартусівкою та Ревним.
Але велика щільність та інтенсивність транспортного потоку і погодні умови призвели до повторного просідання дорожнього полотна.
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Київській області завжди оперативно реагує на звернення сільської ради, тож, сподіваємось, що у найближчий час дорожнє полотно відновлять.