Поки учні на осінніх канікулах набираються сил для продуктивного навчання, педагоги та працівники закладів освіти – волонтерять!
Для наших мужніх воїнів у Гірському та Ревненському ліцеї вчителі роблять окопні свічки і плетуть маскувальні сітки. У Ревненському ліцеї майстрині кухарі ще й готують смачні салатики. А трохи раніше Мартусівська початкова школа долучилася до збору на дрон та автівку для військових з Мартусівки.
Тепло наших рук і сердець передаємо тим, хто захищає нас собою.
Віримо у Перемогу і робимо усе, щоб її наблизити!
![Учні на канікулах - вчителі волонтерять!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-1.jpg)
![Учні на канікулах - вчителі волонтерять!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-1.jpg)
![Учні на канікулах - вчителі волонтерять!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/5-1.jpg)
![Учні на канікулах - вчителі волонтерять!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/7.jpg)
![Учні на канікулах - вчителі волонтерять!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/8.jpg)
![Учні на канікулах - вчителі волонтерять!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/9.jpg)
![Учні на канікулах - вчителі волонтерять!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/10.jpg)
![Учні на канікулах - вчителі волонтерять!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/11.jpg)
![Учні на канікулах - вчителі волонтерять!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/12.jpg)
![Учні на канікулах - вчителі волонтерять!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/13.jpg)
![Учні на канікулах - вчителі волонтерять!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/14.jpg)
![Учні на канікулах - вчителі волонтерять!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/6-1.jpg)