Театральна студія «Тема» продовжує гастролювати

27.10.2023

У День української писемності та мови у Щасливському ліцеї театральна студія «Тема» влаштувала виставу за п’єсою відомого українського драматурга Ярослава Стельмаха, під назвою “Кохання в стилі бароко або любов з неохоти”.
Глядацька зала була сповнена атмосферою гарного настрою завдяки акторській майстерності молодих артистів. Глядачі не шкодували аплодисментів. Для наших акторів це найкраща нагорода! Щиро дякуємо Щасливському ліцею за гостинність.
Є також чудова новина для тих, хто не встиг побачити “Кохання в стилі бароко…” або хто вже засумував за улюбленими героями – 22 листопада планується показ цієї вистави в рідних стінах Мартусівського БК. Незабаром розпочнеться продаж квитків.
Театральна студія «Тема» продовжує гастролювати Театральна студія «Тема» продовжує гастролювати Театральна студія «Тема» продовжує гастролювати Театральна студія «Тема» продовжує гастролювати