28.09.2023

Програма «Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на непрофесійній основі на 2021 рік» (Рішення про затвердження Програми та рішення про внесення змін до Програми)

Про затвердження Програми «Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на непрофесійній основі на 2021 рік»

Рішення №483 від 22.07.2021