Пішла з життя наша колега Ганна Андріївна Сидоришина (15.11.1940 – 04.09.2023 р.р.)

04.09.2023

Сільський голова Роман Дмитрів:”Сьогодні уночі відійшла у вічність співробітниця сільської ради Ганна Андріївна Сидоришина.

Вона 13 років сумлінно відпрацювала сторожем у Гірській сільській раді. Надзвичайно відповідальна, пунктуальна, енергійна та непосидюча… Її гострі і, часом, саркастичні зауваження з приводу правил поведінки в сільській раді, памятає не одне покоління відвідувачів. Перед початком карантину, Ганна Андріївна вийшла на пенсію і займалась веденням домашнього господарства, адже без роботи вона не могла.
Ганна Андріївна жила роботою і на власному прикладі щодня доводила, що будь-яка професія важлива, а надто важлива людина у цій професії.
Вічна і світла пам’ять нашій колезі, а її сім’ї – щирі співчуття! Схиляємо голову у скорботі та розділяємо горе втрати разом з вами”.
Ні дня, ні хвилини без роботи …
Щирі співчуття родині і близьким Ганни Андріївни.
Світла пам’ять нашій колезі. Хай земля їй буде пухом, хай у Царстві небесному вона знайде вічний спочинок.