У ЦНАПі приймала спеціалістка КП “Горянин”

01.09.2023

30 серпня 2023 року в ЦНАПі відбувся ще один день прийому громадян співробітником КП «Горянин» – Тетяною Калугою. Спеціалістка надавала консультації мешканцям Гірської громади стосовно питань, що виникали при звірці лічильників водопостачання та нарахуванні платежів за послуги вивезення твердих побутових відходів.
У цей день до нас завітала мешканка села Гора – мати нашого односельчанина, Захисника України. Пані Валентина оцінила переваги отримання послуг ЦНАП та КП «Горянин» в одному приміщенні та висловила вдячність всім працівникам за їх оперативність, професіоналізм та доброзичливість.
Ми завжди вдячні за теплі слова, а також за конструктивну критику, адже прагнемо стати ще кращими!
Наступний прийом спеціалістом КП «Горянин» заплановано на 14.09.2023.
Слідкуйте за анонсами на нашій сторінці.
У ЦНАПі приймала спеціалістка КП "Горянин" У ЦНАПі приймала спеціалістка КП "Горянин"