“Орган виконавчої влади прагне спрацювати узгоджено зі своїми мешканцями, дотримуючись етичних принципів академічної доброчесності, оскільки народ і є влада, яка нам довірила представляти їхні інтереси”, вважає сільський голова Роман Дмитрів
Спільний санітарний агрозахист відбувся у вихідні в Ревному на вулицях, де планується грейдерування та підсипка доріг.
Депутати, староста та мешканці вулиць: П.Зубаня, Новонарізна, Молодіжна, Вишнева, вирішили під час спільної зустрічі за участі представників КП “Горянин” очистити старі, хворі, пророслі, сухі гілки дерев. Це зроблено як засіб продовження життєдіяльності рослин, так і для усунення небезпеки, яку вони можуть створювати для людей, комунікацій та проїжджої частини…
Процедура співпраці успішно завершилася. Просимо тих, хто ще не завершив роботи з благоустрою при своїх парканах, долучитися!
![Санітарний агрозахист на вулицях Ревного](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/2-8-267x300.jpg)
![Санітарний агрозахист на вулицях Ревного](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/3-4-300x296.jpg)
![Санітарний агрозахист на вулицях Ревного](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/4-2-300x263.jpg)