У Ревному на вулиці Медова проведуть відсипку дороги

25.08.2023

У Ревному на вулиці Медова проведуть відсипку дорогиСільський голова Роман Дмитрів: «Дороги у громаді – елемент інфраструктури для забезпечення вільного та безперешкодного проїзду автомобілів швидкої допомоги, ДСНС та інших служб. Саме тому ремонт і будівництво доріг у громаді є важливим напрямком роботи.
У Ревному на вулиці Медова проведуть відсипку дороги. Замовник – Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Гірської сільської ради, виконавець – ТОВ «ІНЖТРАНСБУД», загальна сума на виконання відсипки становить 2,5 мільйони гривень. Буде відсипано відрізок від вулиці Петра Зубаня до вулиці Центральна. Зараз тривають роботи з улаштування корита дороги».
Зауважимо:
Роботи здійснюються на підставі рішення №1515 від 28.06.2023 року Про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії восьмого скликання від 20.12.2022 року за № 1302-41-VIIІ «Про бюджет Гірської сільської територіальної громади на 2023 рік». «За» тоді проголосували 14 з 22 депутатів.