Про прийом заяв від представників громадськості для включення висунутих кандидатур до складу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України

19.07.2023

Відповідно пункту 7 Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023 р. № 381, виконавчий комітет Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області оголошує про прийом заяв від представників громадськості (додаток 1 – Зразок заяви) для включення висунутих кандидатур до складу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, утвореної рішенням виконавчого комітету Гірської сільської ради від 18.07.2023 № 130 (додаток 2).

Висунення кандидатур до складу Комісії здійснюється протягом п’яти робочих днів, з 19.07 2023 до 25.07.2023 (включно), шляхом подання заяв в робочий час:

– до відділу ЦНАП за адресою: вулиця Центральна 5, село Гора;

– на  e-mail Гірської сільської ради: silrada_gora@ukr.net;

– старостам населених пунктів Гірської територіальної громади.

Для довідок: тел.0800-300-157.

Додаток 1  Зразок заяви