Боронячи Україну загинув горянин Микола Коротницький

18.07.2023

Біль та порожнеча… Непоправна втрата. Боронячи Україну від загарбників, загинув горянин Микола Коротницький.
Микола народився 18 січня 1990 року в Горі, закінчив тут школу, а потім вступив до Київського механіко-технологічного коледжу, пройшов строкову військову службу та працював зварювальником.
Чуйний, життєрадісний, відкритий Микола завжди прагнув зробити корисне для свого села і мріяв відновити озеро на вулиці Толстого.
З перших днів повномасштабного вторгнення, Микола допомагав односельцям і прикордонникам, а потім приєднався до них і захищав Батьківщину у складі Державної прикордонної служби України.
17 липня 2023 року молодий, сповнений сподівань і до останнього подиху вірний присязі воїн загинув.
Пекучий біль і чорний смуток… Висловлюємо щирі співчуття родині і друзям Героя. Схиляємо голову у скорботі і розділяємо горе з вами…
Про дату, час прощання та поховання буде повідомлено згодом.