4 липня – День поліції України

04.07.2023

Вітаємо працівників Національної поліції України, ветеранів правоохоронних органів з професійним святом!
Під час війни обов’язків, як і ризиків для здоров’я та життя у поліцейських стало більше.
Попри це, Національна поліція України відповідає високій планці очікувань громадян і зберігає високий рівень їх довіри. У тісній співпраці та взаємодії з населенням, громадськими об’єднаннями на засадах партнерства вони гідно реалізують державну політику у сфері захисту прав і свобод наших громадян, протидії злочинності, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.
Бажаємо поліцейським сил, здоров’я, терпіння, мужності, витримки й наснаги у служінні українському народу! Хай Бог вас береже!