Трохи фантазії і виходить компостна купа в… АКВАРІУМІ!
Як інакше просто і доступно показати дітям ЯК працює компостна купа, ХТО в ній живе та ДЛЯ ЧОГО вона потрібна?
Про плюси та важливість компостування, види відходів та правила сортування показувала і розповідала дітям пришкільних таборів Гірського, Ревненського ліцеїв та Мартусівської початкової школи головний спеціаліст відділу благоустрою Олеся Карпенко на заняттях еко-спрямування “Збережи планету заради майбутнього”.
Наші діти розумні і вправні тому із легкістю впоралися із завданнями!
Наостанок, усі учасники заходів отримали флаєри у яких не тільки корисна інформація, а й малюнки дітей громади, які весною брали участь в конкурсі малюнка на екологічну тему.
![Заняття еко-спрямування "Збережи планету заради майбутнього" для дітей громади](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/1-58-300x201.jpg)
![Заняття еко-спрямування "Збережи планету заради майбутнього" для дітей громади](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/3-12-300x225.jpg)
![Заняття еко-спрямування "Збережи планету заради майбутнього" для дітей громади](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/4-9-300x135.jpg)
![Заняття еко-спрямування "Збережи планету заради майбутнього" для дітей громади](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/5-7-300x225.jpg)
![Заняття еко-спрямування "Збережи планету заради майбутнього" для дітей громади](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/6-4-300x225.jpg)
![Заняття еко-спрямування "Збережи планету заради майбутнього" для дітей громади](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/7-3-300x135.jpg)
![Заняття еко-спрямування "Збережи планету заради майбутнього" для дітей громади](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/8-3-300x135.jpg)
![Заняття еко-спрямування "Збережи планету заради майбутнього" для дітей громади](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/9-3-300x146.jpg)