18.06.2023

Гірський та Ревненський ліцеї отримали подяки від 72-ї окремої механізованої бригади за проявлену активну громадянську позицію, турботу і всебічну волонтерську допомогу, за патріотизм, щире серце та небайдужість, за тісну та плідну співпрацю.
Допомагати ЗСУ та спільно наближати Перемогу – це справа кожного українця.
Від початку війни заклади освіти у нашій громаді активно долучаються до волонтерської діяльності: виготовляють окопні свічки, плетуть сітки та проводять різноманітні благодійні заходи.
Щиро дякуємо освітянам, учням та батькам за надзвичайно вагомий вклад у Перемогу! Пишаємось вами!
Слава Україні!
Героям слава!