Гірська громада отримала 4 станції громадського моніторингу якості повітря від Eco City «AirFreshMax»

20.05.2023

Станції моніторингу повітря – це пристрої, які дозволяють здійснювати контроль та реєстрацію стану повітря навколишнього середовища, а саме показники температури, вологості, тиску, концентрації пилу PM2.5 і PM10 в режимі реального часу, а також чадний газ, аміак, діоксид азоту, формальдегід в перерахунку на VOC та радіаційний фон.
Станції Eco City збирають дані по всій Україні. Найближчим часом станції розмістять в Горі, Мартусівці, Ревному та Затишному.
Дані з сенсорів на станціях будуть оброблятися платформою Arduino і надсилатимуться на сервер. Після цього вони будуть виводитись в зручному вигляді на сайт Гірської сільської ради, і кожен мешканець буде розуміти чи достатньо чисте повітря за вікном і чи безпечно зараз провітрювати приміщення.