Відбулась чергова сесія Гірської сільської ради

19.05.2023

Відбулась чергова сесія Гірської сільської ради. Присутні 16 з 22 депутатів, розглянуті усі питання порядку денного.
Зокрема, внесені зміни до Програми “Добробут”. Збільшені суми виплат за досягнення у навчанні та конкурсах і олімпіадах різного рівня.
Внесли зміни до Програми соціальної підтримки учасників бойових дій громадян, які визнані бійцями добровольцями та членів їх сімей на території громади, та прийняли рішення щодо виплат згідно цієї Програми.
Депутати прийняли рішення про замовлення проєктно-кошторисної документації на “Нове будівництво зупинок громадського транспорту” . Зупинки будуть в Мартусівці, Ревному та Затишному.
Для вшанування пам’яті загиблих у війни росії проти України, сесії Гірської сільської ради розпочинатимуться з хвилини мовчання. Відповідні зміни депутати внесли у Регламент сільської ради.
Розглянули та прийняли рішення також з ряду земельних питань.