Гірська громада отримала автомобіль медичної допомоги

19.05.2023

Гірська громада отримала автомобіль медичної допомогиГірська громада отримала сучасний спеціалізований автомобіль медичної допомоги. Його нам передав благодійний фонд “Милосердя та здоров’я” разом з бельгійськими благодійниками “BeForUa”.
Цей автомобіль буде використовуватись для транспортування хворих до профільних лікарень, буде обслуговувати також підопічних Ревненського відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування та надання соціальних послуг.
Психологічна підтримка військових зараз і після закінчення війни важлива, тож завдяки автомобілю психологи зможуть надавати таку підтримку військовим у зоні бойових дій і тим, які проходять лікування і реабілітацію.
Сільський голова Роман Дмитрів подякував фонду за колосальну підтримку громади і зауважив, що автомобіль “стане своєрідним кабінетом довіри” для військовослужбовців та громадян, які постраждали внаслідок війни.