![Про енергоефективність на конференції «Угода мерів в Україні: Працюємо разом над зеленим відновленням»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/10-6-300x200.jpg)
До угоди Гірська громада приєдналась у березні цього року. Угода мерів – це найбільший у світі рух за збереження клімату та енергії на місцевому рівні. Європейська ініціатива Угода мерів об’єднує тисячі місцевих органів влади, які добровільно взяли на себе зобов’язання по досягненню кліматичних і енергетичних цілей ЄС.![Про енергоефективність на конференції «Угода мерів в Україні: Працюємо разом над зеленим відновленням»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/11-3-300x225.jpg)
![Про енергоефективність на конференції «Угода мерів в Україні: Працюємо разом над зеленим відновленням»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/11-3-300x225.jpg)
Обговорення було присвячене важливій темі післявоєнного відновлення та відбудови в Україні. Значущою складовою реконструкції виділено енергоефективність. Як енергоефективність впливає на безпеку та незалежність, які є варіанти енергоефективності, як раціоналізувати енергоспоживання, використовувати відновлювану енергію та управляти відходами, – розглянули на конференції.
![Про енергоефективність на конференції «Угода мерів в Україні: Працюємо разом над зеленим відновленням»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/8-1-300x281.jpg)
Представники інституцій ЄС та держав-членів також взяли участь у конференції, підкресливши важливість міжнародної підтримки зусиль України у відновленні.