Оголошується конкурс на відновлення колодязів у селах громади

09.05.2023

Запрошуємо жителів сіл Гора, Мартусівка, Ревне та Затишне визначити, які саме непрацюючі колодязі доцільно відновити протягом травня-червня 2023 року.
Закликаємо кожного зацікавленого надати свою пропозицію на поштову скриньку interaction.partnership@gmail.com або на фейсбук-сторінку ГО«Взаємодія і партнерство» https://www.facebook.com/partnership.ngo/ .
По всіх надісланих пропозиціях буде проведено онлайн-голосування. Тож остаточних переможців визначить громада.
Всього в рамках ініціативи буде відновлено роботу 4-х колодязів. Зокрема, двох у селі Гора та по одному у селах Ревне/Затишне і Мартусівка.
Важливо!
Термін подачі пропозицій – до 15 травня 2023 року.
Пропозиції мають стосуватися колодязів, що потребують суттєвого поглиблення, а не просто очистки від мулу або сміття.
Пропозиції без зазначення адреси розташування колодязя не розглядаються!
Терміни голосування – 16-20 травня 2023 року. Результати голосування буде оприлюднено 20 травня 2023 року.
Про хід відновлення колодязів ГО «Взаємодія і партнерство» буде повідомляти додатково.
Проект на території Гірської сільської ради реалізує ГО «Взаємодія і партнерство» у партнерстві з Гірська сільська рада спільно із ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА». Конкурс є частиною проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що фінансується за кошти МБФ «Альянс громадського здоров’я» у 2022-2023 роках.