Вітаємо із світлим святом Христового Воскресіння!

16.04.2023

Для українців Великдень завжди був символом єднання навколо традиційних християнських цінностей: Божого слова, милосердя, доброти, любові до ближнього… Тепло єдиної української родини зігріває наші серця і додає снаги у продовженні Великодніх традицій.
Воскресіння Христове знаменує Божу благодать, яка входить у наші серця, надихає у молитві за Україну, за її доблесні Збройні Сили, за наших рідних і близьких, посилює віру в перемогу життя над смертю, світла над темрявою, добра над злом.
Хай у цей святий день ваше серце буде відкрите Богу. Хай Він дасть вам, де б ви не перебували, впевненості у подоланні всіх випробувань і страждань, що випали на вашу долю, утвердить віру в перемогу правди і справедливості та благословить на подальші добрі справи. Хай нас об’єднає спільна молитва за здоров’я і безпеку рідних та близьких, за наших мужніх захисників, волонтерів, за справедливий мир в Україні.
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!